wtorek, 26 lipca 2022

Przegląd materiałów budowlanych

    Przechodząc do sedna, czyli do modnego wzornictwa w kompleksowych łazienkach w Krakowie i gminach ościennych, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą a zwłaszcza galerią zdjęć, remontu łazienek, wykonanych przez firmę ULMAR. Opiszemy 3 najbardziej znane rozwiązania. Chodzi o materiał budowlany. Wśród 3 mamy najlepsze z trzech najlepszych, więc jest po co wybierać. Bo dla każdego coś miłego.

    Pierwszy na tapetę, które też w naszej ofercie są. Mianowicie tapetowanie mieszkalnych pokoi. Ad rem. 
  • Gres: jest bardzo wytrzymały, gdyż jest wypalany w temperaturze ponad 1000º C* dla porównania mamy do czynienia z 1832° F*, aby być w porządku wobec każdego podamy i 1273 Kelwina*. Więc mamy do czynienia z mega wytrzymałym materiałem. 
  • Następnie pod nóż bierzemy glazurę, która to posiadając niewielką grubość, co za tym idzie ciężar to zastosowanie mają do wykańczania ścian. Jako ostatnia, przez nas brana pod uwagę jest 
  • terakota, która to cechuje się wysoką odpornością na działanie wody. A to bardzo ważne. Zupełnie jak wymiar płytek, ale do tego zapraszamy do kontaktu: 505 083 043, zwłaszcza dla tego, że idzie jesień i niech nasze prace będą lekarstwem, uzdrowieniem, bo będzie u Was jak w uzdrowisku, więc znajomi będą was częściej odwiedzać. 
    Po naszym remoncie na jesienne odkrycie i odsłonięcie potencjału waszej łazienki ale całego domu, bo wykonujemy też prace wykończeniowe, deweloperskie oraz stricte dla klienta indywidualnego.


*podane temperatury, są szacunkowe, nie mogą być wykorzystywane jako jednolite dane.

Kraków remonty łazienek
Terakota